Firma ROMECO

Oferujemy Państwu kompleksowe usługi w zakresie wszelakich prac porządkowych zarówno w okresie letnim jak i zimowym. Proponujemy całościową opiekę nad obejściami domów – zajmiemy się wszystkim tym, co wymaga pielęgnacji: trawniki, podjazdy, ogrody.
Pracowni firmy Romeco podczas pielęgnacji zieleni

Wiosną zasadzimy i przygotujemy ogród do lata, latem zadbamy o jego wygląd, jesienią sprzątniemy liście i przygotujemy rośliny do sezonu zimowego, zimą – odśnieżymy! Oprócz tego przez cały rok pomożemy Państwu w pracach domowych – sprzątniemy, umyjemy, zgrabimy… A wszystko to w trosce o Państwa cenny wolny czas – po tracić go na sprzątanie, skoro ktoś może posprzątać za nas? Wystarczy jeden telefon!

Działamy głównie na terenie Podhala, jednak w zależności od potrzeb klienta możemy dojechać też w dalsze miejsca. Swoją ofertę szczególnie polecamy osobom posiadającym działki i domy letniskowe w górach, a na co dzień mieszkającym w dużych miastach lub innych terenach Polski. Dzięki naszej firmie po przyjeździe na urlop nie będziecie się Państwo musieli martwić sprzątaniem – wszystko będzie już przygotowane a Wam pozostanie tylko rozkoszowanie się odpoczynkiem w pięknych, górskich krajobrazach.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą!

Nie znalazłeś w niej interesującej Cię usługi? To wcale nie oznacza, że takiej nie świadczymy. Jesteśmy elastyczni i możemy dostosować swoją ofertę do Twoich potrzeb. Zadzwoń i zapytaj – 608 709 709.

Usługi formy Romeco